Avukatlara ve Hukuk Bürosu Web Sitesi Başvuru

Web Siteleriniz daha HIZLI ÖZGÜN ERİŞİLEBİLİR

8 Yazılım'ı Tanıyın

8 Yazılım, avukatlara ve hukuk bürolarına yönelik çalışmalarına 2019 yılında başlamış olup, aktif 180′ den fazla referansıyla hukuk alanında yazılım desteklerine devam etmektedir.

Tasarımlar tamamen talebinize göre hazırlanıyor.

Tasarım çalışmalarına başlamadan önce talep formunda sizin tasarım taleplerinizi detaylı bir şekilde tarif etmenizi, varsa örnek siteler göndermenizi gerekirse hayalinizde ki tasarımı kağıda çizmenizi talep ediyoruz. Bu noktada sadece sitenizde kullanılacak renkleri de seçerek tasarımı 8 Yazılım ekibine bırakabilirsiniz. 

Artıları Neler ?

Günümüzde basic bir web sitesine sahip olmak için kullanılan bazı dijital araçlar var ve bu sayede web sitenizi oluşturabiliyorsunuz, ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta bu yazılımların binlerce kişiye doğrudan paylaştırılması ve bu sebeple aynı tasarıma ve alt yapıya sahip sitelerden birine sahip olmanızın eksileri. Google gibi arama motorları kopya içerik olduğu gibi kopya yazılımları da göz ardı etmeye devam ediyorlar. Bu demek oluyor ki dijitaldeki yüzünüz, ofisiniz diyebileceğimiz web siteleri kullanıcılara ulaşmayacak ve işinize katkı sağlamayacak. 8 Yazılım olarak kişiye özel yazılım ve tasarım geliştirmekte olup tüm işlemlerinizi mobilden veya bilgisayardan rahatlıkla yapabileceğiniz bir admin paneli ile web sitenizi hazırlıyoruz.

Süreç içerisinde sınırsız revize talebinde bulunabilirsiniz.

İlk demoyu (bilgiler iletildiğinde bir hafta içerisinde size ulaşacak) incelediğinizde değiştirmek istediğiniz yerleri, revize talep formunu doldurarak bize iletmenizi bekliyoruz ve tasarım ekibimiz doğrudan sizinle iletişime geçerek revize taleplerinizi yerine getiriyorlar.