Avukat & Hukuk Bürosu Modülü

Web Siteleriniz daha HIZLI ÖZGÜN ERİŞİLEBİLİR

8 Yazılım, avukatlara ve hukuk bürolarına yönelik çalışmalarına 2018 yılında başlamış olup, aktif 180′ den fazla referansıyla hukuk alanında yazılım desteklerine devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tasarımlar tamamen taleplerinize göre hazırlanıyor. Tasarım çalışmalarına başlamadan önce talep formunda sizin tasarım taleplerinizi detaylı bir şekilde tarif etmenizi, varsa örnek siteler göndermenizi gerekirse hayalinizde ki tasarımı kağıda çizmenizi talep ediyoruz. Bu noktada sadece sitenizde kullanılacak renkleri de seçerek tasarımı 8 Yazılım ekibine bırakabilirsiniz. 

Avukatların ve hukuk bürolarının hali hazırda bulunan reklam yasaklarından dolayı, en büyük sorun hem ticari manada hem de marka değeri anlamında arama motorlarında web site görünürlüğünün az olmasıdır.. 8 Yazılım Web Tasarım çalışmalarında bu değerin temelden maksimum seviyeye çıkarılması amaçlanmaktadır. Hazır tasarımları doğrudan kullanmak ve sorunlu alt yapı tercihleri, web sitelerinizin anahtar kelimelerinde geri planda kalmasına neden olabilir. Dikkat edilmesi gereken tüm noktalar her web sitelerimiz için özenle hazırlanır, kendini kanıtlamış 180′ den fazla hukuk bürosu tabanlı web sitemiz bu sorunun en net cevabını vermektedir.

Günümüzde basic bir web sitesine sahip olmak için kullanılan bazı dijital araçlar var ve bu sayede web sitenizi oluşturabiliyorsunuz, ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta bu yazılımların binlerce kişiye doğrudan paylaştırılması ve bu sebeple aynı tasarıma ve alt yapıya sahip sitelerden birine sahip olmanızın eksileri. Google gibi arama motorları kopya içerik olduğu gibi kopya yazılımları da göz ardı etmeye devam ediyorlar. Bu demek oluyor ki dijitaldeki yüzünüz, ofisiniz diyebileceğimiz web siteleri kullanıcılara ulaşmayacak ve işinize katkı sağlamayacak. <strong>8 Yazılım olarak kişiye özel yazılım ve tasarım geliştirmekte olup tüm işlemlerinizi mobilden veya bilgisayardan rahatlıkla yapabileceğiniz bir admin paneli ile web sitenizi hazırlıyoruz.</strong>

İlk demoyu (bilgiler iletildiğinde bir hafta içerisinde size ulaşacak) incelediğinizde değiştirmek istediğiniz yerleri, revize talep formunu doldurarak bize iletmenizi bekliyoruz ve tasarım ekibimiz doğrudan sizinle iletişime geçerek revize taleplerinizi yerine getiriyorlar.

8 Yazılım – hosting.com.tr üzerinde her müşterisine sınırsız özellikli bir sunucu hesabı oluşturur, bu hesap üzerinden talep ettiğiniz tüm mailleri oluşturup kullanabileceğiniz bir panel ile size teslim eder. Bu noktada mail güvenlikleriniz ve kurumsal kimliğiniz korunmuş olur.

8 Yazılım müşterilerine tüm kredi kartlarına koşulsuz 6 taksit imkanı ve doğrudan Havale / EFT işlemleri yapabileceği ödeme seçenekleri sunar.

Sorularınız mı var ?

info@8yazilim.net adresine mail gönderebilirsiniz.