hAKKIMIZDA

Profesyonel Web Yazılım Hizmeti Sağlıyoruz.

Mesleki gereksinim odaklı, işinize uygun çözümleri 6 senedir 350'den fazla projenin altına attığımız imzamızla üretmekteyiz.

8 Yazılım ekibi olarak müşterilerimizi başarıya taşımak için 6 yıllık sektör tecrübemizle her anınızda yanınızdayız. Algoritmalara uygun yazılım  ve stratejilerimizle müşterilerimizi başarıya ulaştırmak temel gayemiz.

Web Uygulamaları
E-Ticaret Alt Yapısı / Online Ödeme Alma

Web tabanlı projeler geliştiriyor işinize uygun SEO uyumlu responsive yazılımlar geliştiriyoruz. İşinize uygun kurumsal size ve tarifinize özel web projeleri geliştiriyoruz. E-ticaret alt yapısı, sanal pos entegrasyon işlemleri ve tüm online ödeme alma ve ürün satış yazılımlarını geliştiriyor, lisanslıyor, aktif kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu
SEO – SEM

Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini arttırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının arttırılmasıdır. Bu çalışma web sitelerinin arama motorlarında üst sıralara çıkarak  hedeflenen organik ziyaretçi kitlesine ulaşmasına ve doğrudan müşteri elde etmesine olanak sağlar.

Ayrıca 8 Yazılım Neler Yapar?

  • ERP – Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımları
  • Konum Bazlı Arama Çalışmaları
  • İçerik Analiz ve yönetimi
  • Uygulama Revizelendirme